Kidzmondo, İstanbul‘un Avrupa yakasındaki Trump Alışveriş Merkezi içinde bulunan bir çocuk şehridir. Çocuklar buraya giderek hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirebilirler. Farklı meslek gruplarına ait oluşturulan platformlarda meslek kollarını deneyimleyebilir, ilgi ve yeteneklerini keyifli zaman geçirirken fark edebilirler. Gerçek bir şehrin çocuklar için simülasyonu olan Kidzmondo‘da çocuklar birer Kidizen, yani Kidzmondo vatandaşı olurlar. Kendi içinde kuralların olduğu bu dünyada çalışarak para kazandıktan sonra yine aynı alanda harcayabilirler. Hayat döngüsünün çocuklar tarafında eğlenceli şekilde kavranması amacıyla kurulan Kidzmondo, siz alışveriş yaparken çocuklarınız için ideal bir alternatif olabilir. Ailelerin yoğun ilgi gösterdiği Kidzmondo‘ya çocuklarınızı götürmediyseniz zaman kaybetmeyin.

Kidzmondo
Kidzmondo

KİDZMONDO NEDİR?

Kidzmondo, Trump Alışveriş Merkezi içinde bulunan bir çocuk şehridir. Yaklaşık 4000 metrekare alanda hizmet veren şehir, çocuklar tarafından yönetilmektedir. Çocukların meslek ve hayat deneyimi kazanmaları için Kidzmondo’da 40’tan fazla meslek ünitesi bulunur. Eğlenceli etkinlikler sayesinde çocukların kendine olan özgüveni ve grup içinde sorumluluk alma becerisi gelişir. 4 ile 14 yaş arasındaki tüm çocuklara uygun olan Kidzmondo’da Kidizenler’in zihinsel ve bedensel gelişimi de oyunlarla desteklenmektedir. İlgi ve yönelimlerini keşfeden çocukları ebeveynlerin yönlendirmesi de kolaylaşmaktadır. Farklı meslek kollarına aşina olan çocuklar ilgisini çeken platformu tercih edebildikleri gibi, her birini de ayrı ayrı deneyimleyebilir. Kidzmondo Mecidiyeköy’de 150 kişilik eğitimli bir uzman kadrosu bulunmaktadır.

KİDZMONDO DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİ

Mekanda ayrıca doğum günü kutlamaları da yapılabiliyor. Çocuklar doğum günü partisinden sonra Kidzmondo’da eğlenebiliyorlar. Doğum günü paketleri iki farklı seçenekten oluşuyor.

LeeLoo doğum günü paketi: Bu paket 10 çocuk ve 5 yetişkinden oluşan ve 40 dakikalık bir içerik. Paketin içinde servis hostesi, maskotlu pasta kesimi, parti odası süsleme, davetiye temini, sinevizyon hizmeti, doğum günü çocuğuna tek girişlik davetiye, içecek ikramı, balon şov, deneyimli eğitmenler grup oyunları bulunuyor. Ekstra olarak isterseniz yetişkin ve çocuk menüsü ekleme, fotoğraf çekimi, yüz boyama paketi ve ilave saat kullanımı ekletebiliyorsunuz. Paketin fiyatı 1300 Türk Lirası.

Dogzilla doğum günü paketi: Bu paket 15 çocuk ve 15 yetişkinden oluşan 60 dakikalık bir içerik. Paketin içinde servis hostesi, maskotlu doğum günü pastası kesimi, doğum günü pastası ve pamuk şeker ikramı, çocuklara yiyecek ve içecek ikramı, yetişkinlere içecek ikramı, parti odası süsleme, davetiye temini, balon şov, deneyimli eğitmenlerle grup oyunları, bando şefi olarak şehir turu bulunuyor. Ekstra olarak isterseniz yetişkin ve çocuk menüsü ekleme, fotoğraf çekimi, yüz boyama paketi ve ilave saat kullanımı ekletebiliyorsunuz. Paketin fiyatı 2100 Türk Lirası.

*Fiyatlar Ağustos 2017 tarihinde güncellenmiştir. Değişiklik gösterebilir.

KİDZMONDO YAŞ SINIRI

Kidzmondo’ya tek başına girmek için 7-12 yaş arasında olmak gerekiyor. Fakat bu yaşta olunsa bile giriş ve çıkışlarda ebeveyn refakati gerekiyor. 7 yaşından küçük çocuklar ise etkinlik alanında bulunduğu süre boyunca bir yetişkinin gözetimi altında olmak zorunda. 13 ve 14 yaşındaki çocuklar da yine tek başlarına giriş çıkış yaparak alandaki etkinliklere katılabiliyorlar. 0-3 yaş arasındaki bebekler ise Minik Kidizen oyun odasını kullanabiliyorlar. Yetişkinlerin Kidzmondo’ya girmesi için ise yanlarında mutlaka bir çocuk olması gerekiyor.

KİDZMONDO MESLEKLERİ NELER?

Kidzmondo’da çocukların çalışabileceği pek çok platform bulunuyor. Eğlenceli zaman geçirilen oyun alanları arasında süt fabrikası, kek fabrikası, bisküvi fabrikası, çikolata fabrikası, şeker fabrikası, dondurma fabrikası, güvenli yarış fabrikası, sürücü eğitim alanı, uçak, radyo, hastane, moda evi, televizyon, banka, banka kasası, polis merkezi, itfaiye, gazete, arama kurtarma, güzellik salonu, erkek kuaförü, kargo, diş hastanesi, uzay mekiği, sahne sanatları akademisi, inşaat alanı, süper market, olay yeri inceleme, otel, pencere yıkama, yaratıcılık atölyesi, dans& müzik ve minik kidizen dünyası bulunuyor. Kazanılan paraları harcamak için ise etkinliklerin sonunda Kidlar Mağazası’na gidiliyor.

KİDZMONDO GİRİŞ ÜCRETİ

0-1 yaş arası: Ücretsiz
2-3 yaş arası: 30 Türk Lirası
4-14 yaş arası: 65 Türk Lirası
15 yaş ve üzeri: 30 Türk Lirası

Bir yıllık ücretsiz giriş sağlayan KidzVIPKart: 389 Türk Lirası

Aile paketleri ise yetişkin ve çocuk sayısına göre değişiyor: 104 ile 190 Türk Lirası arası

*Fiyatlar Ağustos 2017 tarihinde güncellenmiştir.

KİDZMONDO ULAŞIM

KİDZMONDO
Kidzmondo Ulaşım

Metrobüs: Metrobüs ile gidecek olursanız Mecidiyeköy durağında indikten sonra Trump alt geçidini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro: Mecidiyeköy durağında inerek Trump alt geçidini kullarak gidebilirsiniz.

Otomobil: Mecidiyeköy’e ulaştıktan sonra Şehit Ahmet Sokak üzerinde bulunan otoparkı kullanabilirsiniz.

Otobüs: 27T Şirintepe-Şişli, 29Ş İstinye-Şişli, 36EM Cebeci Mahallesi-Mecidiyeköy, 37M Yıldıztabya-Mecidiyeköy, 38G Gaziosmanpaşa-Mecidiyeköy, 41S Seyrantepe-Şişli, 48 Göktürk Mecidiyeköy, 48B Arıcılar-Şişli, 49Y Yeşilpınar-Şişli, 54Ç Çıksalalın-Taksim, 54E Okmeydanı-Eminönü otobüsleri ile Trump Alışveriş Merkezi önündeki durakta inerek Kidzmondo‘ya ulaşabilirsiniz.

KİDZMONDO İLETİŞİM

Adres: KidzMondo Trump İstanbul Trump Alışveriş Merkezi Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 B3 Katı Mecidiyeköy, Şişli – İstanbul.
Telefon: 0212 348 10 00